Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YARDIM

E-MEDRESE SİTE KULLANIMI

Bu durumda tercih edebileceğiniz birden çok yöntem var; -Sayfanın üst tarafındaki butonlarda yer alan "Video Arşivi" bölümüne tıklayarak, buradaki kategorilerde aradığınız videoyu bulabilirsiniz. -Sayfanın en alt kısmında yer alan etiketler bölümünden aradığınız videoyla ilişkili olduğunu düşündüğünüz etiketlere tıklayarak videoyu bulabilirsiniz. -Arama menüsünden aradığınız konuyu aratabilirsiniz.
Videolar yüklenme sırasına göre sıralanmaktadır. Yani yeniden eskiye doğru gidilmektedir.
Aradığınız videonun ismini biliyorsanız, arama menüsünden aratarak hızlıca aradığınız videoya ulaşabilirsiniz. Başlığını bilmiyor, hangi kategoride olduğunu biliyorsanız, sayfanın üst sütunundaki menüden "Video Arşivi"ni tıklayarak aradığınız videoya ulaşabilirsiniz. Bu bölümde sitemize yüklenen tüm videolar kategorilerine göre sıralanmıştır.
e-Medrese.tv'de İlimevleri Eğitim Akademisinde faaliyet gösteren hocalarımızın farklı ortamlarda yapmış olduğu ders, konferans, sohbetleri video olarak yer almaktadır. e-Medrese.tv'nin amacı videoların tamamını birlikte yayınlamanın yanı sıra, videoları konularına göre ziyaretçilerine sunmaktır. Videoların tamamına "Video Arşivi" bölümündeki "Kategoriler"den ulaşabileceğiniz gibi, videolarda geçen konuları da "Etiketler" bölümünden bularak istediğiniz videoya daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz.